O nas

Jesteśmy  producentem i dostawcą wózków widłowych i  magazynowych. Produkty dostarczamy do magazynów w całej Polsce. Nasze serwisy wózków zlokalizowane w Bydgoszczy, Warszawie i Wrocławiu, oferują usługi na terenie całego kraju. Promlift to również kompleksowe wyposażenie magazynu w regały magazynowe na wymiar, a także mniejszy sprzęt transportowy, taki jak wózki platformowe lub paleciaki ręczne.
Serwis wózka widłowego - Promlift Bydgoszcz.
Dostarczamy kompleksowe wyposażenie magazynu. Oferujemy wózki widłowe i wózki magazynowe klientom w całej Polsce. Oprócz szerokiego wyboru wózków czołowych, magazynowych, elektrycznych, ręcznych i spalinowych, znajdziecie u nas również wyposażenie magazynu. Dostarczamy zarówno regały magazynowe różnych typów wykonane na wymiar, jak i wózki platformowe, wózki taczkowe, stoły nożycowe i wiele innych produktów. 

Dzięki punktom serwisowym zlokalizowanym w Bydgoszczy, Warszawie i Wrocławiu, oferujemy usługi serwisowe wózków widłowych na terenie całego kraju, a także części zamienne do większości typów wózków dostępne od ręki i na zamówienie oraz przygotowanie wózków do odbioru UDT. 

Sprawdź i kup nasze produkty