O nas

Jesteśmy  producentem i dostawcą wózków widłowych i  magazynowych. Nasze produkty dostarczamy do magazynów w całej Polsce. Oferujemy ponadto serwis wózków w Bydgoszczy oraz kompleksowe wyposażenie magazynu w regały magazynowe na wymiar, czy mniejszy sprzęt transportowy taki jak wózki platformowe lub paleciaki ręczne.
Serwis wózka widłowego - Promlift Bydgoszcz.
Dostarczamy kompleksowe wyposażenie magazynu. Działamy głównie na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, jednak dostarczamy wózki widłowe i wózki magazynowe klientom w całej Polsce. Oprócz szerokiego wyboru wózków czołowych, magazynowych, elektrycznych, ręcznych i spalinowych znajdziecie u nas również wyposażenie magazynu. Dostarczamy zarówno regały magazynowe różnych typów wykonane na wymiar jak i wózki platformowe, wózki taczkowe, stoły nożycowe i wiele innych produktów. 

Oferujemy również usługi takie jak serwis wózków widłowych w Bydgoszczy, części zamienne do większości typów wózków dostępne od ręki i na zamówienie oraz przygotowanie wózków do odbioru UDT. 

Sprawdź i kup nasze produkty