Siedziba główna oraz odziały regionalne PROMlift

Biuro Promlift w Koronowie koło Bydgoszczy.
Dojedź do nas
Dojedź do nas
Siedziba główna, sprzedaż, serwis oraz magazyn główny
Ul. Szosa Kotomierska 35,86-010 KoronowoWjazd jak na teren zakładu PJP Makrum.
 +48 52 3358731
biuro@promlift.com
Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek
08:00-16:00


 
Biuro Sprzedaży, serwis i magazyn centralny Koronowo k. Bydgoszczy 

Tomasz Prądzyński

Dyrektor operacyjny
t.pradzynski@promlift.pl
+48 533 303 099

Adam Walczak

Regionalny Kierownik Sprzedaży
a.walczak@promlift.pl
+48 693 020 671

Damian Ciesielski

Doradca techniczno-handlowy
d.ciesielski@promlift.pl
+48 609 250 671

Tadeusz Buziak

Kierownik serwisu
serwis@promlift.pl
+48 887 469 023

Marcin Szafrański

Koordynator serwisu
m.szafranski@promlift.pl
+48 691 620 123
Biuro sprzedaży - faktury i korespondencja

Anna Trawa

Specjalista ds. obsługi operacyjnej
a.trawa@promlift.pl
+ 48 731 304 002
Sprzedaż i serwis wózków widłowych - PROMlift Wrocław
   
Ul. Szczecińska 17,
54-517 Wrocław biuro@promlift.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 
08:00-16:00
 
Dojedź do nas
Dojedź do nas

Marcin Szafrański

Koordynator serwisu
m.szafranski@promlift.pl
+48 691 620 123

Mirosław Kachel

Regionalny Menadżer Sprzedaży
m.kachel@promlift.pl
+48 691 620 275

Sprzedaż i serwis wózków widłowych - PROMlift Warszawa
 Ul. Poznańska 98, 
05-850 Ożarów Mazowiecki, Bronisze 
biuro@promlift.com
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
 08:00-16:00
 
Dojedź do nas
Dojedź do nas

Marek Łabęcki

Regionalny Kierownik Sprzedaży
m.labecki@promlift.pl
+48 691 651 655

Dariusz Grzyb

Dział serwisu
d.grzyb@promlift.pl
+48 691 256 633

Sprawdź i kup nasze produkty