Oferujemy szafy, regały i antresole magazynowe

WYPOSAŻENIE
MAGAZYNU

Nasza oferta to nie tylko wózki widłowe!

 

Oferujemy również kompleksowe wyposażenie magazynu w szafy, regały czy antresole.

Sprawdź przykłady naszych propozycji poniżej. Oferujemy fachową pomoc w doborze odpowiednich szaf czy regałów magazynowych oraz możliwość wykonania profesjonalnej antresoli magazynowej od projektu aż po realizację i montaż.

ANTRESOLE

W wielu magazynach, z racji na ich wysokość, występuje problem niewykorzystanej przestrzeni pomiędzy obszarem składowania a sufitem. Idealnym rozwiązaniem jest w tej sytuacji rozbudowa magazynu w górę, dzięki zastosowaniu antresoli magazynowej. Antresola pozwoli przenieść towar, który bardzo często składowany jest na poziomie posadzki, uniemożliwiając tym samym jej optymalne wykorzystanie np. przeznaczając przestrzeń na pomieszczenia biurowe czy socjalne.

REGAŁY PALETOWE

To najpopularniejszy system do zastosowania w hali produkcyjnej i magazynowej. Przeznaczony jest zarówno dla dużych centrów logistycznych (kilkadziesiąt tysięcy miejsc paletowych) oraz małych hurtowni czy magazynów, gdzie zwykle składowane są różne półprodukty. Modułowość systemu pozwala łatwo go zmontować, zdemontować oraz rozbudować w razie potrzeby. System wykorzystywany jest również do pomostów regałowych.

REGAŁY PÓŁKOWE

Na składowanie mniejszych elementów oraz pudełek czy kartonów idealnie sprawdzą się regały półkowe modułowe systemy o różnych długościach i głębokościach pozwalają dobrać odpowiednie rozwiązanie. Obciążenie półki od 50 kg do 300 kg daje możliwość optymalnego dopasowania. Regały te można wykorzystać również do tworzenia pomostów regałowych i wykorzystać wysokość magazynu.

REGAŁY WSPORNIKOWE

Dla przemysłu, hurtowni oraz sklepów budowlanych do składowania długich elementów proponujemy regały wspornikowe. Specjalnie przystosowany system pozwala bezpiecznie przechowywać towar bez obawy o odkształcenie czy zniszczenie. Znajduje idealne zastosowanie w tartakach, hurtowniach stali oraz fabrykach wykorzystujących w produkcji długie elementy. System można w taki sposób, aby regały wspornikowe stanowiły „konstrukcję” hali – po zabudowie powstania hala regałowa.