O nas

PROMlift to wózki paletowe ręczne, elektryczne i podnośnikowe marki PROMlift.  Zajmujemy się również dystrybucją wózków czołowych marki Toyota, Hangcha oraz Heli.  Oferujemy serwis wózków widłowych, podnośnikowych oraz czołowych w Koronowie k. Bydgoszczy, Wrocławiu oraz Ożarowie Mazowieckim. Wymiana części zamiennych, naprawa uszkodzeń lub zużytych podzespołów, przeglądy okresowe, kalibracja, renowacja zewnętrzna w tym: malowanie i lakierowanie, wymianę kół i opon, czy przygotowanie wózków do odbioru UDT. Uzupełnienie naszej oferty to wynajem krótki i długoterminowy.
Serwis wózka widłowego - Promlift Bydgoszcz.
 Oferujemy wózki widłowe i wózki magazynowe klientom w całej Polsce poprzez regionalne biura w Koronowie k. Bydgoszczy, Wrocławiu oraz Ożarowie Mazowieckim. Oprócz szerokiego wyboru wózków czołowych, magazynowych, elektrycznych, ręcznych i spalinowych, znajdziecie u nas również wyposażenie magazynu. Dostarczamy zarówno regały magazynowe różnych typów wykonane na wymiar, jak i wózki platformowe, wózki taczkowe, stoły nożycowe i wiele innych produktów. 
Dzięki punktom serwisowym zlokalizowanym w Koronowie k.Bydgoszczy, Ożarowie Mazowieckim i Wrocławiu, oferujemy usługi serwisowe wózków widłowych na terenie całego kraju, a także części zamienne do większości typów wózków dostępne od ręki i na zamówienie oraz przygotowanie wózków do odbioru UDT. 

Sprawdź i kup nasze produkty