Wózki widłowe elektryczne i spalinowe od PROMLIFT - Blog - Promlift

Wózki widłowe elektryczne i spalinowe od PROMLIFT

Promlift posiada kilkuletnie doświadczenie w branży, a wejście w lutym tego roku w skład Grupy Przemysłowej PJP Makrum pozwoliło spółce na podjęcie jeszcze większego rozmachu w działaniu. Siedziba firmy mieści się w Koronowie, gdzie wykorzystywana jest nowoczesna infrastruktura PJP Makrum. W odnowionej hali odbywa się produkcja, serwis, a także działa sklep z częściami zamiennymi. Na miejscu można również uzyskać fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.
Promlift zajmuje się nie tylko dystrybucją wózków widłowych od uznanych producentów takich, jak Toyota, ale oferuje również produkty pod własną marką. – Wózki Promlift spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi prezes Promlift Jan Borodo.
 – Proponujemy wózki przeznaczone przede wszystkim do pracy wewnątrz magazynów. Wiodące produkty naszej marki to wózki paletowe prowadzone dyszlem, do transportu poziomego oraz wózki paletowe prowadzone z masztem – dodaje.

Nie tylko „widlaki”

Bardzo często usterka jednej z części całkowicie uniemożliwia pracę wózka. Dostęp do programów diagnostycznych oraz liczne katalogi z częściami zamiennymi sprawiają, że Promlift jest jednym z atrakcyjniejszych dostawców w regionie. Wyboru można dokonać osobiście odwiedzając sklep na terenie zakładu PJP Makrum w Koronowie.
 Popularne „widlaki” to jednak tylko część oferty Promlift. Szeroki jest również wybór sprzętu do składowania towarów w magazynie. W zależności od materiału, możemy użyć regałów paletowych, regałów wspornikowych oraz regałów półkowych. Przy wysokich magazynach, sprawdzą się antresole magazynowe, które stworzą dodatkową przestrzeń na składowane.