Podsumowanie wydarzeń w których uczestniczyła marka Promlift - Blog - Promlift

Podsumowanie wydarzeń w których uczestniczyła marka Promlift

Za nami pracowity rok 2023 oraz powrót do w pełni stacjonarnych wersji wydarzeń. W minionym roku wzięliśmy udział w konferencji „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe” we Wrocławiu oraz Bydgoszczy, w Międzynarodowych Targach Rolno-Przemysłowych Agro-Tech w Minikowie, a także w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW Bednary.
30 marca 2023 roku w Bydgoszczy specjaliści z zakresu rozwiązań transportowych spotkali się podczas konferencji „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe” organizowanej przez Axon Media Group. Szeroki program obejmował część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży. Podczas wydarzenia praktycy i eksperci podzielili się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach, a także przedstawili napotkane trudności podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Zostały omówione, zarówno wdrożenia na szeroką skalę, jak i niewielkie modyfikacje mogące zaoszczędzić czas i pieniądze. Konferencja została wysoko oceniona przez uczestników. Największym atutem konferencji jest jej format, ponieważ dzięki kameralnej atmosferze uczestnicy mogą porozmawiać dłużej z wystawcami o interesujących tematach. 
 Coraz częściej wózki magazynowe wykorzystywane są w rolnictwie, gdzie spełniają szereg istotnych zadań. Rozwinięte i sprawnie działające gospodarstwa rolne nie wyobrażają już sobie pracy bez chociażby wózków paletowych. Potwierdziło to duże zainteresowanie stoiskiem marki Promlift, która prezentowała swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych Agro-Tech w Minikowie w dniach 1-2 lipca 2023 r. Podczas największych targów rolniczych w Polsce północnej stoiska odwiedziło 20 tys. gości. Prowadzone przez dwa dni targowe rozmowy zaowocowały transakcjami, jak i nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych. 
 
We wrześniu nasze stoisko można było odwiedzić podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW. Tradycyjnie na terenie lotniska w Bednarach na 130 tysiącach metrów kwadratowych swoje stanowiska zaprezentowało w tym roku 694 wystawców. Wystawę w ciągu trzech dni odwiedziło blisko 81 tysięcy osób. Branża rolnicza wykorzystuje coraz bardziej nowoczesne urządzenia i szuka rozwiązań na usprawnienie prac, jednocześnie minimalizując przy tym koszty, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Tegoroczne Agro Show można uznać za bardzo udane. Dopisało wszystko: wystawcy, zwiedzający i pogoda. Otwarta formuła wystawy sprawdza się doskonale i daje duże możliwości prezentacji sprzętu, w tym dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i narzędzi w czasie pracy. W efekcie uczestnicy mogli poznać praktyczne zalety oferty marki Promlift. 
W listopadzie wróciliśmy na konferencję "Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe", tym razem we Wrocławiu.  Transport, spedycja i logistyka to jeden z najważniejszych elementów polskiej gospodarki, dlatego istotne jest, by tę branżę integrować i rozmawiać o jej potrzebach. Ponadto poprawa produktywności łańcucha dostaw oraz dążenie do maksymalnego ograniczenia kosztów logistycznych powinny być priorytetem każdej firmy. Wydarzenie w wykładowo-konsultacyjnej formule daje możliwość nabycia cennej wiedzy w przystępnej formie. 
Serdecznie dziękujemy za nieustające zainteresowanie naszą ofertą. Cieszymy się, że mogliśmy w 2023 roku podczas wspomnianych wydarzeń zaprezentować Państwu najnowsze osiągnięcia i innowacje marki Promlift. Udział w tych wydarzeniach to dla nas świetna okazja, aby porozmawiać o naszych produktach, ich właściwościach oraz spotkać się z kluczowymi partnerami, a także zainteresować naszymi rozwiązaniami nowych kontrahentów. Dzięki uczestnictwu w targach i konferencjach otwieramy się na nowe branże i rynki.   Nasza obecność na wspomnianych wydarzeniach nie miałaby miejsca bez zaangażowania oraz wysiłku całego naszego niezastąpionego zespołu. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom za ich profesjonalizm oraz zaangażowanie w reprezentowanie marki Promlift.